Max Fm'in radyo sponsorluğunda "Ankara Meşale Koşusu"...

Max Fmin radyo sponsorluğunda Ankara Meşale Koşusu...

Max Fm'in radyo sponsorluğunda, "Çocuklarımızın Geleceğini Değiştirmek İçin İyilik Dolu Adımlar Atıyoruz!" sloganı ile gerçekleştirilen ‘Ankara Meşale Koşusu’, Türkiye’nin kalbi Ankara’da kalıcı bir yarış olma hedefi ile 5 Haziran Pazar günü TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü rehberliğinde Gölbaşı Atatürk Sahil Parkı’ndan start alacak.

10 km ve 21.1 km (Yarı Maraton) mesafelerinde yarışacak sporculara; 4.4 km uzunluğundaki parkurda da Halk Koşusu katılımcıları eşlik edecek.

Her seviyeden yerli ve yabancı sporcuyu ağırlayacak olan etkinlikte koşucular, aileleri ve diğer tüm spor severler; Gölbaşı Atatürk Sahil Parkı’nda tüm hafta sonu faaliyet gösterecek EXPO sokağında yarışma kitlerini teslim alabilecek, sponsor aktiviteleri ile eğlenebilecek, alışveriş yapabilecek ve Mogan Gölü kenarında Haziran ayının tadını çıkarabilecek.

Koşuya, sağlık problemi olmadığına dair feragatname imzalayan tüm spor severler katılabilir.

5 Haziran Pazar günü saat 08:30’da 10 km; saat 09:00’da ise 21 km koşacak sporcular start alacak.

Toplam 11 yaş grubunda ayrı derecelendirme yapılacak olan yarışmada, Yarı Maraton Mesafesinde dereceye girecek ilk 3 sporcuya nakdi para ödülü verilecek. Yaş gruplarında ilk üçe girecek sporcular ise; Başarı Kupalarına ilave olarak sponsor ödülleri ile ödüllendirilecek. Saat 11.00’de düzenlenecek ödül töreni sonrasında ise Halk Koşusu gerçekleştirilecek.

Kayıtlar https://mesalekosusu.com/ adresinden online yapılıyor. Kayıt ücretleri de yine online olarak ödenecek.

Meşale Koşusu'ndan elde edilecek tüm gelir; geleceğin sporcularına bugünden destek olmak amacı ile Türk Eğitim Derneği Sporcu Burslarına aktarılacak.

Çocukların iyi eğitimle buluşmasına ve spor yapmalarına olanak tanıyan TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü’ne destek olmak ve gelecek nesillerin yetişmesine katkı sağlamak için haydi gelin, bir meşale de siz yakın!

Yorumlar

Bu etkinlik için henüz yorum yapılmamıştır. Yukarıdaki bölümü kullanarak ilk yorum yapan siz olabilirsiniz.

Son Haberler