Kendi markasıyla moda sektörüne giriyor

Kendi markasıyla moda sektörüne giriyor

Jennifer Lopez bir hayalini daha gerçekleştirmek üzere harekete geçti.

Son zamanlarda moda devleriyle yaptığı reklam anlaşmalarıyla adından söz ettiren 50 yaşındaki sanatçı, sektöre kendi markasıyla girmeye hazırlanıyor.

Amerikalı sanatçı Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, The Camuto Group ile JLO Jennifer Lopez adında bir aksesuar markası çıkaracağını duyurdu.

Daha önce İtalyan markası Giuseppe Zanotti için ayakkabı tasarlayan Lopez; botlar, sneakerlar, blok topuklar ve birçok stilettonun olduğu kendi koleksiyonun çizim ve tasarımları piyasaya sürülmek üzere tamamladı.

Lopez konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Kariyerimin başından beri yapmak istediğim üç şey vardı: Müzik, film ve moda. Yeni koleksiyonum benim için çok önemli olan ve benim bir parçam haline gelen üç şehri temsil ediyor: New York, Los Angeles ve Miami. Bu koleksiyon ile insanların kendi özlerinden ayrılmadan kişiliklerinin birçok yönünü keşfetmelerini umuyorum” dedi.

Önümüzdeki ay Designer Shoe Warehouse’ta (DSW) satışa sunulacak olan ayakkabı koleksiyonunu gelecekte çanta tasarımlarının takip etmesi bekleniyor.

Yorumlar

Bu etkinlik için henüz yorum yapılmamıştır. Yukarıdaki bölümü kullanarak ilk yorum yapan siz olabilirsiniz.

Son Haberler