Johnny Depp Karayip Korsanları'na geri dönüyor

Johnny Depp Karayip Korsanlarına geri dönüyor

Eski eşi Amber Heard’e açtığı karalama davasını kazanan Johnny Depp, kariyerindeki zor günleri geride bırakıyor. Karayip Korsanları'ndan çıkarıldığı iddia edilen oyuncunun, Disney ile yapacağı 300 milyon dolarlık anlaşma ile seriye döneceği belirtildi.

Serinin yapımcısı Jerry Bruckheimer, oyuncunun altıncı filme dönüp dönmeyeceği ile ilgili “Şu anda değil” açıklaması yaptıktan sonra Depp’in seriye dönmeyeceğine kesin gözüyle bakılmıştı.

Dailymail’in haberine göre Depp, 300 milyon dolarlık bir anlaşma ile seriye dönebilir.

Tüm dünyanın merakla takip ettiği davayı kazanan Depp’in Disney ile anlaşma eşiğinde olduğu belirtildi. Yapım şirketinin oyuncuya ulaştığı ve seriye dönüp dönmek istemeyeceğiyle ilgilendiği ortaya çıktı.

59 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz 15 yıl içinde beş Karayip Korsanları filminde rol aldı. Son olarak rol aldığı Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı filminin ardından 2018 yılında Disney ile anlaşması feshedilen oyuncunun, seriye dönüp dönmeyeceği kesinleşmemişti.

Oyuncunun seriye dönmesi için imza kampanyası başlatan hayranları, 500 bin kişinin imzasını toplamaya çalışmıştı. Kampanyaya yapılan yorumlar arasında “Johnny Depp’in yeri doldurulamaz” ve “Johnny Depp için adalet” gibi ifadeler bulunuyordu.

Yorumlar

Bu etkinlik için henüz yorum yapılmamıştır. Yukarıdaki bölümü kullanarak ilk yorum yapan siz olabilirsiniz.

Son Haberler