"Harvey Weinstein yalan konusunda sınır tanımıyordu"

Harvey Weinstein yalan konusunda sınır tanımıyordu

20 Aralık 2019'da Roger Ailes'a ilişkin cinsel istismar iddialarını konu alan Skandal (Bombshell) filmiyle beyaz perdede boy gösterecek olan Charlize Theron, tecavüz ve cinsel saldırı suçlamalarıyla yargılanan eski yapımcı Harvey Weinstein hakkında ses getirecek açıklamalarda bulundu.

44 yaşındaki oyuncu tecavüz ve cinsel saldırı suçlamalarıyla yargılanan eski yapımcı Harvey Weinstein’ın, yalan söylemek konusunda sınır tanımadığını ifade etti.

Hollywood yıldızı, New York Times'a verdiği röportajda Ailes'ın davranışının Weinstein'ın davranışlarına birebir benzediğini söyledi.

44 yaşındaki oyuncu sözlerine şöyle devam etti:

"Weinstein bunu herkese yaptı. Kadınları birbirine düşürmek mi? Bu konuda gerçekten çok, çok iyiydi. "Bu film için Gwyneth (Paltrow) ile konuşuyorum…" gibi sözleri vardı. Söylediklerinden biri Renée (Zellweger) ve benim iş bulmak için onunla birlikte olduğumuz yönündeydi. Hiçbir sınır tanımıyordu. Cinsel tacizlerde bile bizi karşı karşıya getirirdi."

Theron 90'ların sonu ve 2000'lerin başında, aralarında Tanrı'nın Eseri, Şeytanın Parçası (The Cider House Rules, 1999), Çeteler Savaşı (The Yards, 2000) ve Soygun'un (Reindeer Games, 2000) da olduğu birkaç filmde Weinstein'la birlikte çalışmıştı.

Yorumlar

Bu etkinlik için henüz yorum yapılmamıştır. Yukarıdaki bölümü kullanarak ilk yorum yapan siz olabilirsiniz.

Son Haberler