"Ed Sheeran’ı dinlemekten bıktım"

Ed Sheeran’ı dinlemekten bıktım

Dünyaca ünlü şarkıcı Elton John, iyi arkadaş olduğu ve kariyer basamaklarını tırmanırken mentörlük yaptığı Ed Sheeran hakkında şaşırtıcı sözler söyledi.

71 yaşındaki İngiliz şarkıcı, Sheeran’ın şöhretinin sonsuza dek sürmeyeceğini söyleyerek, onun şarkılarını duymaktan bıktığını belirtti.

Bir televizyon programında konuşan John, “Altın çağınız ve dinlenme döneminiz vardır; bu altın çağ hiçbir zaman kalıcı değildir” dedi.

Ünlü şarkıcı, “Bir numara olmanın sonsuza dek sürmeyeceğini idrak ediyorum. Birilerinin bu yeri devralacağını biliyorum. Döngüsel bir şey” ifadesini kullandı.

John aynı zamanda, “Ed’le konu hakkında konuştum ve o, bunu düşünecek. Ona, ‘Bunun biteceği bir zaman gelecek ve kabul etmek zorundasın’ dedim” şeklinde konuştu.

Ed Sheeran’ın ve popüler şarkısı ‘Shape Of You’nun hala müzik listelerinde bir numara olduğunu söyleyen John, “Daha ne kadar bunları dinlemek istersiniz ki?” diye sordu.

John ayrıca mobil telefonlardan ve telefon kameralarından nefret ettiğini belirterek, “Ben artık dışarı çıkmıyorum. Ben ilk ünlü olduğumda mobil telefonlar ve o tarz paparazziler yoktu, her şey daha kolaydı” dedi.

Müzik dünyasında 50 yıllık kariyeri boyunca 200 milyondan fazla albüm satışı gerçekleştiren John, ünlülük kültürünü eleştirerek, “Ben başladığımda ünlülük kültürü diye bir şey yoktu. Ünlü sözü yoktu, ya başarılıydınız ya da değildiniz” ifadesini kullandı.

Yorumlar

Bu etkinlik için henüz yorum yapılmamıştır. Yukarıdaki bölümü kullanarak ilk yorum yapan siz olabilirsiniz.

Son Haberler