Angelina Jolie, Unreasonable Behaviour ile yönetmenliğe dönüyor

Angelina Jolie, Unreasonable Behaviour ile yönetmenliğe dönüyor

Amerikalı oyuncu Angelina Jolie, dört yıl aradan sonra Unreasonable Behaviour filmiyle yönetmenliğe dönüyor.

Kan ve Aşk (In the Land of Blood and Honey/2011) ile başladığı yönetmenlik kariyerine; Boyun Eğmez, (Unbroken/2014) Hayatın Kıyısında (By the Sea/ 2015) ve First They Killed My Father (2017) ile devam eden Angelina Jolie, dört yıl aradan sonra tekrar kamera başına geçiyor. Jolie, İngiliz savaş fotoğrafçısı Don McCullin hakkında, aynı adlı otobiyografisine dayanan Unreasonable Behaviour'ı yönetecek.

Jolie, biyografi filmiyle ilgili olarak "Don McCullin'in hayatını filme alma şansına sahip olduğum için çok mutluyum. Korkusuzluk ve insanlığın eşsiz birleşimine, savaşın gerçeğine tanık olmaya olan tutkusuna ve sonuçlarına katlananlara karşı duyduğu saygısından etkilendim. Bir film yapmayı umuyoruz. Don’un fotoğrafçılığı, tanık olduğu olağanüstü insanlar ve olaylar, gazetecilikte benzersiz bir dönemin yükseliş ve düşüşü hakkında tavizsiz bir hikaye" dedi.

Don McCullin ise projeyle ve Jolie'yle ilgili “Angelina’nın Kamboçya hakkındaki son filmini izledikten sonra ve orada savaş sırasında çok zaman geçirdikten sonra, mekanı böylesine güçlü ve doğru bir şekilde temsil etmesinden çok etkilendim. Onunla güvenli, yetenekli ve profesyonel ellerde olduğumu hissediyorum" diye konuştu.

Yorumlar

Bu etkinlik için henüz yorum yapılmamıştır. Yukarıdaki bölümü kullanarak ilk yorum yapan siz olabilirsiniz.

Son Haberler