1980'lerin popüler dizisi Who's the Boss ekrana dönüyor

1980lerin popüler dizisi Whos the Boss ekrana dönüyor

80'li yılların fenomen dizisi Who's the Boss (Patron Kim), devam bölümleriyle yeniden ekrana dönecek.

Yayınlandığı dönemin en sevilen dizilerinden olan ve ülkemizde de çok sevilen Who's the Boss (Patron Kim), orijinal bölümlerde yer alan oyuncular Alyssa Milano ve Tony Danza'nın geri döndüğü ve yönetici yapımcı olarak da projede yer aldığı bir versiyonla geri dönüyor.

Dizi, 1980'lerde büyük çıkış yapan sitcom'ların öncülerinden biri olarak da kabul ediliyor.

Beyazperde'nin haberine göre, dizinin haklarına sahip olan stüdyo, 1984-92 yılları arasında ABC'de yayınlanan orijinal şovun bir devamını resmen planlıyor.

Danza ve Milano, baba Tony ve kızı Samantha Micelli olarak rollerini yeniden canlandıracak. Gelişim sürecinin ilk aşamalarında olan şovun yeni bölümlerinde, Samantha'nın hayatına odaklanacağız.

Dizide henüz resmi bir senarist yok. Who's the Boss, Martin Cohan ve Blake Hunter tarafından yaratıldı ve Norman Lear'ın Sony'nin bir parçası olarak satın aldığı Embassy Communications tarafından üretildi. Lear ve Act III adına Brent Miller, Farah Films adına Milano, Danza ve Dan Farah'la ortak yapımcı olacaklar.

Dizi, aynı dönemde yayınlanan ve son aylarda yeniden geliştirilmeye başlanan üçüncü ABC komedisi. ABC, merkezinde bir siyahi aileyle Wonder Years'ı yeniden başlatıyor ve HBO Max, Head of the Class'ın yeni bir versiyonu üzerinde çalışıyor.

Yorumlar

Bu etkinlik için henüz yorum yapılmamıştır. Yukarıdaki bölümü kullanarak ilk yorum yapan siz olabilirsiniz.

Son Haberler