Uluslararası Flamenko Ankara Festivali 12. kez sanatseverler ile buluşuyor

Uluslararası Flamenko Ankara Festivali 12. kez sanatseverler ile buluşuyor

Her yıl Türkiye’yi büyüleyici Flamenko ile buluşturmaya devam eden Uluslararası Flamenko Ankara Festivali, bu yıl 12. yaşını kutluyor.

11 Kasım – 2 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 12. Uluslararası Flamenko Ankara Festivali, Dünyaca ünlü müzisyenleri ve dansçıları bir kez daha Ankaralı sanatseverler ile buluşturacak.

İspanya Büyükelçiliği'nin desteği ile Flamenko Ankara Derneği tarafından düzenlenen Festival, 11 Kasım - 02 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Festival ile sanatseverler, üç hafta boyunca Ankara’nın farklı mekanlarında birbirinden değerli dansçıların ve müzisyenlerin performanslarını izleme şansına sahip olacaklar.

Başlangıcından bu yana, Ankara'nın ve Türkiye’nin kültür-sanat hayatının en önemli renklerinden biri olmayı sürdüren Uluslararası Flamenko Ankara Festivali, flamenkonun en iyilerini seyirciyle buluştururken, yine bu yıl da dansçılara ve müzisyenlere yönelik çeşitli atölye çalışmaları, seminerleri ile büyük ustalardan eğitim alma fırsatı sunacak.

Bu yıl Festival kapsamında gerçekleştirilecek olan etkinlikler için mekan olarak ODTÜ KKM, Çankaya Üniversitesi Kırmızı Salon, CerModern, Hayal Kahvesi, Flamenko Ankara Derneği kullanılacak.

Festivalin etkinlik biletleri Biletix’ten temin edilebilir.

Festivalle ilgili ayrıntılı bilgileri, 12. Uluslararası Flamenko Ankara Festivali web sitesinden takip edebilirsiniz.

  • Uluslararası Flamenko Ankara Festivali 12. kez sanatseverler ile buluşuyor

Yorumlar

Bu etkinlik için henüz yorum yapılmamıştır. Yukarıdaki bölümü kullanarak ilk yorum yapan siz olabilirsiniz.